E. Stanionis išlieka nenugalėtas: teisėjų sprendimu įveikė T. Manuelį (VIDEO)

Šiąnakt maždaug vidurnaktį, ketvirtą kartą į profesionalų ringą stojo Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis.

Iki tol visus tris varžovus į nokautą pasiuntusiam boksininkui, šį kartą teko su Toddu Manueliu kovoti visus aštuonis raundus, tačiau po jų, teisėjai vienbalsiai pergalę skyrė būtent lietuviui. Mūsų šalies atstovo persvara buvo daugiau nei akivaizdi: du teisėjai jam skyrė pergalę visuose raunduose, o vienas užfiksavo jo pranašumą septyniuose raunduose iš aštuonių (80:72, 70:72, 79:73).

Lietuvio varžovas šioje kovoje: jau aštuonis metus profesionaliai kovojantis amerikietis stojo jau į 29 savo kovą. Prieš tai jam 14 kartų buvo pavykę iškovoti pergalę (3 nokautais), kartą kova baigėsi lygiosiomis, o 13 kartų jam teko pripažinti varžovo pranašumą (5 nokautais).

E. Stanioniui tai buvo pirmoji dvikova, kurioje jis nepasiuntė varžovo į nokautą. Rasheedą Lawalį ir Oscarą Valenzuelą jis įveikė jau pirmąjame, o Isaacą Freemaną – trečiąjame raunde.

Kovos vaizdo įrašas:

Posted by Eimantas Stanionis on 2017 m. spalis 14 d.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts