Kylanti imtynių žvaigždė padovanojo Lietuvai pasaulio čempionato bronzą

Kristupas Šleiva kovoje

Neseniai Norvegijos sostinėje Osle vyko pasaulio imtynių čempionatas, kuriame puikiai pasirodė mūsų šalies graikų – romėnų imtynių atstovas Kristupas Šleiva. Lietuvis svorio kategorijoje iki 72 kilogramų iškovojo bronzą.

Ketvirtifinalyje K. Šleivos šansus pakovoti dėl dar aukštesnės prabos apdovanojimų sumindė dvikovą 5:0 laimėjęs armėnas Malkhas Amoyanas, kuris vėliau tapo šios svorio kategorijos pasaulio čempionu. Vis dėlto, imtynininkas iš Pabaltijo tikėjo, kad šis sportininkas pateks į finalą ir jam atsiras dar papildomas šansas pakovoti dėl bronzos. Vėlesni įvykiai parodė, jog būtent taip ir nutiko.

„Žinojau, kad šis sportininkas labai geras, todėl tikėjausi, kad ir pralaimėsiu, jis turėtų tikrai būti finale, o aš turėsiu dar vieną šansą pasiimti medalį.“ – po pralaimėjmo armėnui save tokiomis mintimis guodė K. Šleiva.

Kovoje dėl bronzos 25 metų mūsų tautietis nepaliko jokių šansų iraniečiui Mohammadui Mokhtariui, laimėjęs kovą dėl bronzos 10:1.

Manau, kad psichologiškai labai gerai pasirengiau šioms varžyboms, nusiteikiau šaltakraujiškai ir viskas labai gerai pavyko“, – pasakojo į Lietuvą kątik sugrįžęs sportininkas, jau puoselėjantis viltis apie Paryžiaus olimpines žaidynes.

Kad ši pergalė nebuvo atsitiktinė, parodo praėjusio Europos čempionato įvykiai. Jame toje pačioje svorio kategorijoje K. Šilva taipogi pasidabino bronza. Taipogi prieš trejetą savaičių šis sportininkas laimėjo aukso medalį prestižiniame „Thor Masters 2021″ turnyre Danijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts