D.Rapšys prasibrovė į finalą

Danas Rapšys prasibrovė į olimpinį finalą

Pirmadienio ryte Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse ir toliau tęsiasi plaukimo varžybos. Rytinėje varžybų sesijoje savo pasirodymą tęsė viena didžiausių šalies vilčių – Danas Rapšys.

D.Rapšys 200 m laisvu stiliumi rungties pusfinalio antrame plaukime pademonstravo dar šiek tiek geresnį laiką nei atrankoje (1:45.84) ir distanciją įveikęs per 1 min. 45.32 sek., užėmė trečią vietą. Bendroje įskaitoje D.Rapšys tik 0.72 sek. atsiliko nuo brito Duncano Scotto bei 0.25 sek. – nuo amerikiečio Kierano Smitho ir užėmęs trečią vietą pateko į varžybų finalą.

„Pirmą kartą gyvenime ryte plaukiu tokiu rezultatu. Plaukimą vertinu gerai, stengiausi plaukti protingai ir maniau, kad viskas bus gerai. Galvojau, kad jeigu padarysiu tą patį, ką vakar, tai bus gerai, tačiau pamačiau, kad dar pagerinau rezultatą ir tai tikrai džiugu.

Visas pasiruošimas buvo pakankamai sunkus, džiugu, kad viskas eina geryn, mokomės iš tų klaidų ir žiūrime į priekį. Norisi išpildyti visą plaukimo planą, padaryti visas detales taip, kaip turi būti. Jeigu man tai pavyks, aš būsiu laimingas, kad įgyvendinau savo planą“, – po sėkmingo pasirodymo sakė D.Rapšys.

Primename, kad 200m laisvuoju stiliumi finalas vyks liepos 27 dieną. 3.43 val. Lietuvos laiku.(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts