Didžiausioje metų kovoje – O.Usykas iš A.Joshua atėmė tris pasaulio čempiono diržus

Ukraina turi dar vieną bokso legendą

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį „Tottenham Hotspur“ stadione įvyko įspūdingiausia metų kova, kurioje 60 tūkst. sirgalių palaikomas britas Anthony Joshua (24-2, 22 nokautai) neatsilaikė prieš Ukrainos bokso žvaigždę Oleksandru Usyku (19-0, 13 nokautų) bei prarado IBF,WBA ir WBO sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus.

12-os raundų pareikalavusioje kovoje, kur kas geriau pasirodė O.Usykas ir tai įrodė vienbalsis tesėjų sprendimas sportininkų akistatos pabaigoje. Kovos metu A.Joshua akis pradėjo tinti, tuo tarpu iš ukrainiečio antakio liejosi kraujas. Visgi O.Usykas dažniau buvo tikslus, o jo nepriekaištingas darbas kojomis neleido britui atakuoti taip, kaip jis norėtų. Pasibaigus kovai neliko abejonių – O.Usykas taps naujuoju ir neginčijamu čempionu.

Ukrainos bokso žvaigždė jau 2018 metais įsirašė į istoriją, kai susirinko visus keturis pagrindinius pasaulio čempiono diržus pagal IBF, WBA (Super), WBC ir WBO versijas pirmojo sunkaus svorio kategorijoje. Šioje svorio kategorijoje jis savo karjerą baigė 2018 m. lapkritį, kai 8-ame raunde techniniu nokautu įveikė britą Tony Bellewą.

Ukrainietis profesionalų bokse yra iškovojęs 19 pergalių iš tiek pat galimų ir yra trečias Ukrainos boksininkas, tapęs sunkiasvorių čempionu. Prieš tai tą pavyko padaryti broliams Vitalijui ir Vladimirui Kličko. Taip pat reikėtų paminėti, kad  O.Usykas tapo trečiuoju vyru po Evanderio Holyfieldo ir Davido Haye, kuris sugebėjo laimėti titulus pirmojo sunkaus svorio ir sunkiasvorių kategorijose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts