Oficialu: T. Fury ir J. Paulo kova atšaukiama

Pirmadienio vakarą pranešta, kad dvikova tarp „Youtube“ žvaigždės Jake’o Paulo ir pasaulio sunkiasvorių čempiono Tysono Fury brolio Tommy Fury oficialiai atšaukiama. Apie tai, kad kova tarp sportininkų neįvyks pranešė ir pats Jake’as Paulas, kuris paskelbė, kad vietoj brito į ringą žengs jau kartą įveiktas buvęs UFC kovotojas Tyronas Woodley.

Skelbiama, kad Tommy Fury į ringą nežengs dėl sveikatos problemų. Jo brolis Tysonas pranešė, kad Tommy šiuo metu yra susilaužęs šonkaulius ir pasigavo bakterinę krūtinės ląstos infekciją, todėl kova būtų tiesiog absurdiška.

„Geros naujienos, kad Tyronas Woodley treniravosi. Mes jam paskambinome ir pasiūlėme kovoti, pasiūlėme siekti revanšo, be to, dar pasiūlėme jam 500 tūkst. JAV dolerių jeigu jis mane nokautus. Taigi gruodžio 18 šou tęsiasi.“,- savo socialinėje paskyroje kalbėjo Jake’as Paulas.

Jake’as Paulas profesionaliose bokso kovose dar nė karto nepralaimėjo. Sportininkas iš viso per ketverias dvikovas iškovojo visas keturias pergales (3 nokautai). Tuo tarpu Tommy Fury per savo karjerą taip pat yra nenugalėtas ir iškovojo visas septynerias pergales.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts