Lietuvos rankininkės finale apmaudžiai patyrė pralaimėjimą

Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė Italijoje vykusiame Europos čempionato B divizione tik po atkaklios kovos 25:27 (11:10) turėjo pripažinti turnyro šeimininkų italių pranašumą.

Finalą lietuvės pradėjo sėkmingiau ir pirmavo 4:1. Įpusėjus pirmajam kėliniui lietuvės ir toliau kontroliavo žaidimą ir pirmavo 9:5. Vis tik, prieš pat kėlinio pabaigą spurtuoti ėmusios italės sumažino atsilikimą iki vos 1 taško – 11:10.

Antrajame kėlinyje Italijos rankininkės ir toliau buvo priverstos vytis lietuves. Likus rungtyniauti vos 5 minutėms italės perėmė rungtynių kontrolę ir pirmą kartą išsiveržė į priekį 23:22. Iš karto po to sekė kelios pavojingos lietuvių atakos, tačiau jos buvo nesėkmingos. Paskutinių atakų metu italės nebeklydo ir šventė pergalę finale 27:25.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Ramona Manojlovič ir Giula Fabbo, kurios pelnė po 8 įvarčius. Tuo tarpu Lietuvos rinktinėje labiausiai išsiskyrė Silvija Mackonytė, kuri savo ekipai pridėjo taip pat 8 įvarčius.

Trečiojoje turnyro vietoje liko Serbijos rinktinė, kuri mažajame finale 23:22 palaužė Ispanijos rankininkes.