Y.Ugaso įniršis – čempionas nenori kovoti su E.Stanioniu

Čempionas kratosi kovos su E.Stanioniu

Prieš kiek daugiau nei mėnesį WBA organizacija įpareigojo „Super“ pasaulio čempiono diržą turintį kubietį Yordeną Ugasą ginti savo titulą prieš dabartinį reitingo lyderį lietuvį Eimantą Stanionį. Ši, kova privalo įvykti iki 2022 metų sausio 13 dienos, tačiau ilgai tylėjęs kubietis tuo piktinasi ir vadina tai asmenine organizacijos nepagarba bei teigia, kad E.Stanionis tokio šanso nėra vertas.

Būsimas lietuvio priešininkas ilgą laiką tylėjo ir nieko nekomentavo apie tokį WBA sprendimą, tačiau šiandien pratrūko. Boksininkas apkaltino organizaciją jam rodoma nepagarbą, viešai pareiškė nenorintis kovoti su E.Stanioniu bei pareikalavo kovos su IBF ir WBC čempiono diržus turinčiu Errolu Spenc‘u.

„Aš ką tik nugalėjau bokso legendą ir turiu pergalę prieš WBA reguliarųjį čempioną Jamesą. Per WBA istoriją buvo 14 „Super“ čempionų. Kas iš jų turėjo ginti diržą prieš privalomąjį varžovą? Niekas. Tai kodėl man taikomi dvigubi standartai? Aš gerbiu visus kovotojus, bet ką tokio Stanionis nuveikė per savo 14 karjeros kovų? 4 jo varžovai turėjo daugiau pralaimėjimų nei pergalių, o jo karjera profesionalų bokse tęsiasi tik 4 metus. Garsiausias jo nugalėtas varžovas buvo Dulorme, kurį aš pats nugalėjau prieš 5 metus. Kova prieš Spence‘ą būtų kova dėl 3 diržų. Tai būtų kova tarp vienų geriausių šios svorio kategorijos kovotojų pasaulyje. Visi fanai norėtų tai pamatyti“, – viešame pranešime sakė Y.Ugasas.

Eimantas Stanionis šiuo metu savo sąskaitoje turi 14 kovų, 13 pergalių, vieną kovą be nugalėtojo ir 0 pralaimėjimų. Tuo tarpu kubietis Y.Ugasas 31 kovą, 27 pergales (12 pasiekta nokautais) ir 4 pralaimėjimus. Vertėtų paminėti ir tai, kad būsimas lietuvio varžovas paskutinėje savo kovoje įveikė bokso legenda tapusį Manny Pacquiao ir būtent dėl šios priežasties dabar yra savo absoliučiame karjeros pike.

Primename, kad pagal WBA organizacijos nurodymą, E.Stanionis ir Y.Ugasas privalo susikauti per artimiausius 3 mėnesius, todėl laiko deryboms lieka vis mažiau. 

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts