Bokso legenda kausis su „Youtube“ žvaigžde

F. Mayweatheris ir L. Paulas

Profesionalų ringe iki šiol nenugalėtas buvęs pasaulio čempionas Floydas Mayweatheris dar sykį įžengs į ringą 2021 metų birželio 6 dieną. Tai įvyks „Hard Rock“ stadione Majamyje, o bokso pasaulio legendos varžovu bus vos antrąją rimtą dvikovą gyvenime turėsianti „Youtube“ žvaigždė, bokso mėgėjas Loganas Paulas.

Pastarasis iki šiol oficialiai ringe yra išbandęs jėgas tik su kita „Youtube“ žvaigžde, pseudonime KSI, kuriai pralaimėjo.

Tuo tarpu 44 metų F. Mayweatheris profesionalų ringe atlaikė pusšimtį kovų ir iki šiol nėra palikęs ringo nuleista galva. Lengvasvoris juodaodis iš Mičigano 1996 metais Atlantoje yra pasidabinęs olimpiniu bronzos medaliu.

Paskutinį kartą ringe jis grūmėsi su airių kovos menų žvaigžde Conoru McGregoru 2017 metais. Dvikova vyko pagal bokso taisykles, o ją laimėjo amerikietis.

L. Paului pakovoti dėl pergalės ar bent kiek garbingiau pasipriešinti tituluotam varžovui bus tikrai sudėtinga, nebent pastarojo varžovas nebus itin rimtai nusiteikęs. Kita vertus, „youtuberis“ galės pasimėgauti minios dėmesio, kadangi į jo kovą su F. Mayweatheriu planuojama parduoti net apie 65 tūkstančius bilietų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts