Lietuvos graplingo čempionas Ukrainoje sutalžė visus varžovus

Luko Pelakausko triumfo akimirka

Lietuvos graplingo čempionas Lukas Pelakauskas itin sėkmingai pasirodė Ukrainoje vykusiame TMS turnyre. Jame Vilniaus kovos menų centro „Smauglys“ kovotojas laimėjo pirmą vietą tiek savo svorio kategorijoje iki 91,5kg, tiek absoliučioje įskaitoje. Be to, sportininkas savo kišenes papildė 1800 dolerių.

„Ši pergalė yra pati rimčiausia, kokią esu iškovojęs per visą savo karjerą. Ji išskirtinė tuo, kad pirmą kartą tokio aukšto lygio komerciniame renginyje tapau nugalėtoju absoliučioje kategorijoje“, – sakė L. Pelakauskas.

Pergalės tiek savo svorio kategorijoje, tiek absoliučioje įskaitoje yra labiausiai įspūdingos todėl, kad Lietuvos kovotojas sveria vos 86kg ir, pasak paties nugalėtojo, bemaž visi penki nugalėti varžovai prieš jį turėjo ir fizinės jėgos, ir svorio pranašumą. Maža to, likus kiek mažiau nei mėnesiui laiko iki prestižinio MTS turnyro starto, L. Pelakauskas užsikrėtė Covid-19 virusu ir turėjo laiką leisti ne plušėdamas sporto salėje, o užsidaręs saviizoliacijoje. Laimei, per visus 2021 metus sportininkas buvo labai aktyvus ir per tas pora karantino savaičių formos prarasti nespėjo.

Dabar jis jau planuoja komandines kovas su „Smauglio“ sporto klubu, o didžiausia svajonė – stažuotė JAV.

„Man jau beveik 30 metų, o tai reiškia, kad sportuoti ir dalyvauti aukšto lygio varžybose dar galiu 2-4 metus. Kol dar galiu, yra noras nukeliauti į Ameriką ir pasimokyti iš daugiausia varžybine prasme pasiekusių šio sporto trenerių ir sportininkų pasaulyje“, – planus atskleidė L. Pelakauskas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts