„UFC 258“ turnyre K.Usmanas gins čempiono titulą

K.Usmanas gins čempiono titulą

Ankstyvą vasario 14 dienos rytą Lietuvos laiku Las Vegase bus surengtas mišrių kovos menų turnyras „UFC 258“, kur pagrindinėje vakaro kovoje nigerieties Kamaru Usmanas (17-1) gins UFC pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš brazilą Gilbertą Burnsą (19-3).

Šios kovos mišrių kovos menų gerbėjai laukė nuo praėjusių metų vasaros, tačiau tada koją pakišo informacija apie teigiamą G.Burnso COVID-19 testą ir liepos 4-ą dieną buvo pranešta jog kova yra atšaukiama.

Kamaru Usmanas šiuo metu yra geriausias pusvidutinio svorio kategorijos kovotojas pasaulyje, o ateityje turi galimybę tapti ir geriausiu „pound-for-pound“ kovotoju. Nigerijos atstovas yra fenomenalus imtynininkas ir atletas, o UFC organizacijoje iki šiol jis įveikė visus savo varžovus, kurių tarpe buvo ir visiems gerai žinomas Jorge Masvidalis.

G.Burnsas yra įdomus varžovas K.Usmanui. Nors jo rekordas UFC yra 12-3, tačiau tik tada, kai 2019 metais jis persikėlė į pusvidutinį svorį, mes pamatėme geriausią jo versiją. Nuo tada brazilas gerokai patobulino varžovo spaudimą smūgiais, imtynių veiksmus parteryje bei iškovojo penkias pergales iš eilės ir kiekviena iš jų buvo įspūdingesnė už praėjusią.

G.Burnso penkių pergalių serija yra trečia ilgiausia aktyvi serija pusvidutiniame svoryje ir jis nusileidžia tik pačiam K.Usmanui (12) bei Leonui Edwardsui (8). Jei vis dėl to G.Burnsui pavyktų įveikti iki šiol pralaimėjimų nepatyrusį K.Usmaną, tada jis taptų pirmuoju Brazilijos pusvidutinio svorio kategorijos čempionu UFC istorijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts