„Rankų-patrankų“ šeimininkui iš Rusijos gresia mirtis

K. Terešinui gresia bėdos

24 metų rusas Kirilas Terešinas prieš keletą metų išgarsėjo savo plačiojoje tėvynėje kaip „rankų-patrankų“ šeimininkas. Tuomet nė dvidešimties nesulaukęs ir sporto salėje sunkiai dirbti nepanoręs vaikinas ėmė į savo žastus pumpuoti į vazeliną panašią sintetinę medžiagą sintolį, kuri greit išpūtė jo bicepsus iki net aukščiausios kategorijos kultūristams sunkiai pasiekiamų 60cm apimties. Tokiu poelgiu vaikinas tikėjosi tapti populiariu kino ir kovos menų industrijoje tiek Rusijoje, tiek už jos ribų.

Vis dėlto, kaip ir galima buvo tikėtis, toks kvailas poelgis jokio teigiamo postūmio K. Terešino gyvenime neatnešė. Atvirkščiai, žastuose kietėjantis vazelinas ir žūstantys raumeniniai audiniai nuolat jį verčia lankytis pas chirurgus, organizme vyksta uždegiminiai procesai. Jau artimoje ateityje ruso laukia sudėtingos rankų operacijos, kurių komplikacijos gali būti visiškas rankų paralyžius, o neatliekant operacijos netgi gresia mirtis.

„Esu tik 24 metų, o mano imuninė sistema nuolat kovoja su uždegimais. Išties nežinau, kas laukia ateityje, – „East2West News“ atviravo K. Terešinas. – Todėl pradėjau šias operacijas, kad nusikratyčiau šio košmaro. „Prisipučiau“ rankas, kai buvau 20 metų dėl savo kvailumo. Tuo metu negalvojau apie pasekmes“.

Dabar didžiausia Kirilo svajonė – ne nebe MMA ar kino žvaigždės statusas, o tiesiog normalių apimčių sveikos rankos.

Papajus Terešinas
Terešinas po operacijos

Terešinas
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts