Prieš titulinę kovą Usmanas ir Gaethje negailėjo pagyrų „Rožei“: „Ji yra nuostabi“

Lapkričio 7-osios ankstų rytą Niujorke įvyks mišrių kovos metų turnyras „UFC 268“. Nors pagrindinė vakaro kova vyks tarp pusvidutinio svorio kategorijos čempiono Kamaru Usmano ir Colby Covingtono, tačiau lietuvius prie ekranų prikaustys lietuviškų šaknų turinti Rose Nemajunas, kuri bandys apginti UFC čempionės titulą kovoje prieš Kinijos sportininkę Zhang Wheili.

Prieš kovą Rose Nemajunas pagyrų negailėjo ir komandos draugas bei pusvidutinio svorio čempionas Kamaru Usmanas, kuris liko sužavėtas „Rožės“ kovos intelektu, užsispyrimu ir atiduodamu darbu treniruočių metu.

„Man labai patinka stebėti, kaip ji treniruojasi. Aš tiesiog sėdžiu ir žiūriu kaip ji atlieka visus jau paskirtus darbus bei tobulina savo techniką. Būtent tai mane labai įkvepia ir skatina treniruotis. Ji yra nuostabi.“,- apie Rose Nemajunas atsiliepė Kamaru Usmanas.

Tuo tarpu kitas „Rožės“ komandos draugas, buvęs UFC čempionas Justinas Gaethje neslėpė susižavėjimo lietuviškų šaknų turinčios sportininkės spyriu Zhang į veidą ir sake: „Rose yra labai atletiška ir protinga. Prieš ją reikia būti visada pasiruošus. Patys matėte spyrį į Zhang veidą, toks spyris ateina labai greitai ir tikrai nokautuotų bet ką.“,- sakė Gaethje.

Justinas Gaethje taip pat pasirodys „UFC 268“ turnyre, kur lengvo svorio kategorijoje susitiks su Michaeliu Chanleriu. Tai bus pirmoji vakaro dvikova.

Pagrindinės „UFC 268“ turnyro kovos:

Kamaru Usmanas – Colby Covingtonas
Rose Namajunas – Weili Zhang
Frankie Edgaras – Marlonas Vera
Shane'as Burgosas – Billy Quarantillo
Justinas Gaethje – Michaelas Chandleris

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts