E.Kavaliauskas prieš T.Crawfordą kovojo iki 9-ojo raundo

Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje, kur savo rungtynes žaidžia ir šio miesto NBA klubas "Knicks" įvyko ilgai laukta dvikova mūsų šaliai, kai dėl WBO pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržo susikovė 31-erių metų lietuvis Egidijaus Kavaliauskas ir dabartinis čempionas 32-ejų metų amerikietis Terence‘as Crawford'as.

Nors iki kovos daugelis ekspertų nurašė lietuvį, tačiau lūkesčius jis tikrai viršijo bei puikiai pradėjo kovą ir atsilaikė net iki 9-ojo raundo. Žinoma, tas raundas mūsų tautiečiui buvo paskutinis, nes T.Crawfordas užbaigė kovą techniniu nokautu.

Įdomus faktas, kad E.Kavaliauskas trečiajame raunde dėl teisėjo sprendimo buvo „apvogtas“. Lietuvos atstovas pasiuntė čempioną į nokdauną, bet teisėjas pareiškė, kad tai tebuvo T.Crawfordo paslydimas. Toks sprendimas susilaukė daugelio kritikos ir net ESPN komentatoriai pareiškė, kad toks sprendimas nelogiškas ir pabrežė klaidą, jog Niujorke nesinaudojama vaizdo pakartojimo sistema.

Dar susitikimo pradžioje po 3 raundų Egidijus turėjo pranašumą prieš varžovą, bet vėliau sekėsi vis sunkiau ir jis prarado iniciatyvą. Nuovargis ir lygių skirtumas leido T.Crawfordui atlikti daugiau tikslių smūgių. Atėjus 7 raundui JAV atstovas pasiuntė mūsiškį į nokdauną. 8-ajame raunde lietuviui vėl teko atlaikyti varžovo puolimą, tačiau, tai pavyko padaryti sėkmingai. Paskutinis kovos raundas tapo 9-asis, kai T.Crawfordas labai greitai pasiuntė E.Kavaliauską į antrąjį nokdauną, nors mūsų šalies atstovas atsistojo, bet čia pat vėl po smūgio krito į trečiąjį nokdauną ir teisėjas priėmė sprendimą, kad kova reikia nutraukti.

JAV žiniasklaidoje rašoma, kad „Madison Square Garden“ arenoje šią kovą stebėjo 10 tūkst. 101 sirgalius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts