E. Stanionis laiko nešvaistė ir greitai nokautavo varžovą – 10 pergalė iš eilės

Dar vieną pergalę pasiekė Lietuvos atstovas, kai šią naktį iš šeštadienio į sekmadienį 25-erių metų Eimantas Stanionis JAV susikovė dar kartą. „Toyota“ arenoje jau į dešimtą karjeros profesionalaus bokso kovą stojęs mūsiškis susitiko su 26-erių Dominikos Respublikos boksininku Julio Cesaru Sanchezu.

Pusvidutinio svorio kategorijos kovai buvo numatyta 10 raundų, bet lietuvis turėjo kitų planų ir viskas pasibaigė trečiame. Mūsų tautietis nuo kovos pradžios aktyviai atakavo varžovo korpusą, o J.C.Sanchezas neturėjo jokių vilčių.

Trečiajame raunde Dominikos Respublikos atstovas krito į nokdauną. Jis dar bandė stotis, bet teisėjas Ray‘us Corona nusprendė ilgiau nebekankinti J.C.Sanchezo ir pergalė lietuviui buvo įskaityta nokautu.

J.C.Sanchezas per savo karjerą laimėjo 11 kovų (6 nokautais) ir patyrė 3 pralaimėjimus (2 nokautais).

E. Stanionio sąskaitoje jau 10 pergalių iš tiek pat galimų ir net 7 nokautai. Dabar jis užima 55-ą vietą „Boxrec“ reitinge.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts