Amžiaus dvikova pakibo ant plauko: Wilderis laimėjo teismą prieš Fury

Rugpjūčio 14 dieną, Saudo Arabijoje turėjo įvykti viena didžiausių bokso dvikovų istorijoje ir dėl neginčijamo sunkiasvorių statuso į kovą turėjo stoti britai Anthony Joshua ir Tysonas Fury. Vis tik, atrodo, kad ši didelio susidomėjimo sulaukusi dvikova gali ir neįvykti.

Po to, kai Tysonas Fury 2020 metų pradžioje nugalėjo Deontay Wilderį, britas iškovojo WBC pasaulio sunkiasvorių čempiono titulą. Pranešama, kad kontrakte buvo numatytas revanšas, kuris dėl COVID-19 pandemijos taip ir neįvyko, o Tysono Fury komandai pavyko susitarti su Anthony Joshua agentais dėl boksininkų akistatos.

Šios savaitės pradžioje teisėjas  Danielis Weinsteinas paskelbė, kad Tysonas Fury privalo kovoti su Deontay Wilderiu, o kova turi įvykti iki šių metų rugsėjo 15 dienos.

Šiuo metu Tysono Fury komanda susilaiko nuo komentarų. Tikimasi, kad Fury ir Wilderio agentai susitiks jau artimiausiu metu ir bandys atšaukti ar bent nukelti šią kovą. Tuo tarpu jeigu įvyks dvikova tarp Joshua ir Fury, tai bus pirmas kartas bokso istorijoje, kai vienu metu bus iškovoti visi keturi pagrindiniai titulai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts