„Rocky” filmo scenarijus neišsipildė – J.Anglickas pralaimėjo kovoje dėl čempiono diržo

J.Anglickui nepavyko iškovoti svarbiausios karjeros pergalės

Jungtinėse Amerikos Valstijose įvyko „Bellator 268“ turnyras, kuriame lietuvis Julius Anglickas (10-2) turėjo galimybę iškovoti šios organizacijos pussunkio svorio kategorijos čempiono diržą, kovoje prieš Vadimą Nemkovą (15:2). Abu kovotojai išliejo daug kraujo, bet galiausiai rusas šventė pergalę bei apgynė titulą.

Pirmajame raunde lietuvis J.Anglickas paleido puikią kontrataką ir dešinės rankos smūgiu privertė čempioną suklupti bei kristi ant žemės, tačiau rusas sugebėjo labai greitai atsistoti ant kojų ir kova tęsėsi toliau. Po šio epizodo V.Nemkovas pamatė, koks pavojingas yra smūgiuojantis lietuvis ir pakeitė kovos stilių bei veiksmą pervertimu perkėlė į parterį.

Būtent taip klostėsi ir likusi kova – jeigu ji vykdavo stovėsenoje, jau netrukus V.Nemkovas gana lengvai versdavo J.Anglicką ir laikydamas jį prispaustą prie žemės atlikdavo krūvas smūgių tiek rankomis, tiek alkūnėmis. Antrajame raunde abu kovotojai susidūrė galvomis, o to pasėkoje lietuvio galvoje atsivėrė kirstinė žaizda.

Juliaus jėgos nuo gynybos parteryje seko, o V.Nemkovas tai matė ir toliau vertė lietuvį dirbti ant narvo grindų. Tokia ruso taktika atsipirko ir iki ketvirto raundo pabaigos likus kovoti 40 sekundžių – čempionas pagavo lietuvio ranką, atliko „kimura“ veiksmą bei šiuo skausmingu laužimu privertė savo varžovą pasiduoti ir taip apgynė čempiono titulą.

Vertėtų paminėti, kad tai buvo vienintelis J.Anglicko pralaimėjimas per paskutines 4 kovas „Bellator“ organizacijoje. Paskutinį kartą Lietuvos kovotojas balandžio mėnesį nugalėjo Gregory Millardą, o į „Grand Prix“ turnyro pusfinalį pateko pakeisdamas traumuotą Anthony Johnsoną, kuris ketvirtfinalyje nugalėjo brazilą Jose Augusto Azevedo Barros.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts