Rapšys ir Teterevko pateko į žaidynių pusfinalį

Po kiek netikėto fiasko vyrų 400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje Danas Rapšys vėl įšoko į olimpinį baseiną. Pajėgiausias Lietuvos plaukikas vyrų 200 metrų laisvuoju stiliumi atrankos plaukime finišavo antras ir žengė į pusfinalį.

26-erių plaukikas paskutiniame penktajame plaukime pademonstravo užsispyrimą. Lietuvis po 100 metrų distancijos iš aštuonių dalyvių plaukė vos septintas. Įveikus dar 50 metrų lietuvis tebuvo tik šeštas, tačiau paskutiniuose metruose surengė spurtą ir finišavo antras (1:45,84 min.)

Lietuvis savo plaukime nusileido tik australui Neillui Thomasui, kuris distanciją įveikė per 1:45,81 min. Geriausiai atrankoje pasirodė Pietų Korėjos sportininkas Sunqoo Hwangas, kuris finišavo po 1:44,62 min. ir pasiekė trečią geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje.

Į pusfinalį taip pat pateko ir vienintelė Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova. 19-metė lietuvė 100 metrų krūtine atrankoje distanciją įveikė per 1:06,82 min. ir pagerinusi savo asmeninį rekordą triumfavo trečiajame plaukime.

Galutinėje įskaitoje lietuvė liko 15. Pusfinalyje iš viso varžysis 16 pajėgiausių plaukikių. Toje pačioje rungtyje dalyvavo ir rusė Julija Jefimova, kuri su aštuntuoju rezultatu taip pat žengė į pusfinalį. 

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts