Skirtingos sporto istorijos Klivlende: kaip „Cavs“ gėdina amerikietiško futbolo komandą

Klivlendas pasižymi tuo, kad turi vieną geriausių NBA komandų ir vieną geriausių krepšininkų visoje planetoje. „Cavaliers“ ekipa septynių rungtynių serijoje įveikė Bostono „Celtics“ ir pateko į NBA finalą ketvirtą sezoną paeiliui.

„Cavs“ mėgins iškovoti jau antrąjį savo titulą komandos istorijoje. Vis dėlto ne visoms Klivlendo sporto komandoms taip sekasi.

NFL pirmenybėse žaidžianti Klivlendo „Browns“ ekipa yra jau tapusi tikru pajuokos objektu tarp amerikietiško futbolo fanų.

2017-ųjų sezone „Browns“ per 16 reguliariojo sezono rungtynių nesugebėjo iškovoti nė vienos pergales. Metais prieš tai „Browns“ per 16 rungtynių pasiekė vos vieną pergalę, o dar metais prieš Klivlendo ekipai pavyko iškovoti tris pergales.

Būtent palyginimas tarp „Browns“ ir „Cavs“ gali itin sugluminti. „Cavaliers“ per pastaruosius keturis sezonus pateko tiek pat kartų į NBA finalą, kiek „Browns“ sugebėjo iškovoti pergalių nuo 2015-ųjų – po 4.

„Browns“ nemažą spaudimą kelia ir Klivlendo „Indians“ ekipa. Beisbolo ekipa MLB pirmenybėse 2016-aisiais taip pat žaidė finale, tačiau jame nusileido Čikagos „Cubs“ ekipai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts