A.Kulboka per žingsnį nuo NBA

A.Kulboka per žingsnį nuo žaidimo NBA

Arnoldas Kulboka artėja prie susitarimo su „Hornets“ klubu. Garsus Ispanijos žurnalistas Rafa Beato praneša, kad 23-ęjų lietuvis šiuo metu vieši Šarlotėje ir kartu su klubo vadovybe aptarinėja formalumus dėl ilgalaikės sutarties sudarymo.

Tokios naujienos nėra netikėtos. „Hornets“ ekipa 2018 metų NBA naujokų biržoje A.Kulboka pasirinko 55-u šaukimu ir jau tą pačią vasarą krepšininkas atstovavo komandai NBA vasaros lygoje. Tiesa, vėliau marijampolietis savo karjerą tęsė Ispanijoje.

Paskutiniuosius dvejus savo karjeros metus A.Kulboka žaidė Ispanijos lygoje, kur atstovavo Bilba „RETAbet“ komandos garbę. Puolėjas pastarąjį sezoną ACB pirmenybėse vidutiniškai rungtyniavo po 23 minutes, įmetė po 9,2 taško ir atkovojo po 4 kamuolius, o tritaškius realizavo net 42,5 proc. taiklumu.

Krepšininkas taip pat rungtyniavo ir FIBA Čempionų lygoje, tačiau ten jo statistika bu kiek prastesnė. Vidutiniškai A.Kulboka įmesdavo po 6,2taško, atkovodavo 4,7 atšokusio kamuolio ir aikštelėje praleisdavo 19 minučių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts