Iš A.Lukašenkos atimtas dar vienas pasaulio čempionatas

Lukašenka netenka pasaulio čempionato

Panašu jog ledo ritulio čempionatas nebus vienintelis, kuris neįvyks kaimyninėje Baltarusijoje. Perkeltas bus ir vasarą Minske turėjęs vykti pasaulio penkiakovės čempionatas.

Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos (UIPM) pranešime spaudai rašoma: „Nuspręsta, kad penkiakovės ir „Laser Run“ pasaulio čempionatai nevyks Minske 2021-ųjų birželį.“

Pranešime pabrėžiama, kad nemažai dalyvių iš kitų šalių gali atsisakyti vykti į Baltarusiją dėl politinio nestabilumo šalyje. Kam bus atiduotos teisės rengti pasaulio penkiakovės čempionatą kol kas neaišku, tačiau reikėtų priminti jog čempionatas turi būti paskutinė atranka į Tokijo olimpines žaidynes turinčias įvykti šių metų vasarą.

Sausio 18-ąją buvo oficialiai paskelbta apie pasaulio ledo ritulio čempionato perkėlimą iš Baltarusijos. Tai jau antras kartas šiais metais, kai dėl Aleksandro Lukašenkos režimo sukelto chaoso šalis netenka galimybės rengti įtakingiausių pasaulio varžybų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts