Išvengęs susidūrimo A.Juknevičius duobėje kapstėsi 20 minučių

Dakaro ralis - trečioji diena

Dakaro ralio trečiajame greičio ruože dalyviai turėjo įveikti 629 kilometrus, 403 iš jų – greičio ruožo.  Trečiąją ralio dieną savo pasirodymus tęsė ir finišą pasiekė visi šeši Lietuvos ekipažai.  

Motociklų klasėje stabilų tempą išlaikė  Arūnas Gelažninkas, kuris trečiajame Dakaro ralio etape „vienišių“ klasėje liko 3-ias, o bendroje šios kategorijos įskaitoje išlaikė antrąją poziciją.

Ralio debiutantas Laisvydas Kancius keturračių įskaitoje šiandien finišavo 10 vietoje. Jis 403 km greičio ruožą įveikė per 5.30:24 val. – nuo lyderio atsiliko 1.04:35 val.

Pavyzdingai Dakaro ralio trečiame etape skriejęs Benedikto Vanago ir Filipe Palmeiro duetas pakartojo geriausią asmeninį rezultatą šiame ralyje – preliminariai liko 15 vietoje.

Edvinas Juškauskas ir Aisvydas Paliukėnas taip pat pasiekė finišą ir preliminariai užėmė 32 vietą. Nuo lyderio jis atsiliko 57:10 min.

Preliminariai 35 vietoje finišavo A. Juknevičius ir D. Vaičiulis. Ekipažui netgi kilo minčių atšaukti  etapą, nes dykumoje dėl stipraus vėjo ir pustomo smėlio beveik nieko negalėjo matyti, o siekdamas išvengti susidūrimo su kitu ekipažu pateko į duobę, kurioje besikapstydamas prarado 20 minučių.

Gintas Petrus su Jose Marquesu greičio ruožą įveikė per 4.33:30 val., nuo lyderių atsiliko 1.15:51 val. ir preliminariai užėmė 40 vietą. (Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts