S. Bilis varžybose Švedijoje iškovojo bronzą

Simonas Bilis

Švedijoje šiuo metu vyksta „Swim Open Stockholm“ varžybos, kuriose varžosi ir penki Lietuvos plaukikai – Giedrius Titenis, Džiugas Miškinis, Arnas Čereška, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis.

Šiandien itin sėkminga diena buvo pastarajam – 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis 100m distanciją įveikė per 49,47 sekundės ir A grupės finale iškovojo bronzą. Tiesa, olimpinio normatyvo, kuris yra 48,57 sekundės, 27 metų panevėžiečiui įveikti nepavyko.

Į 100m B grupės finalą taipogi pateko D. Margevičius, kuris jame užėmė septintą vietą.

Rytoj vėl startuos šiandien laisvą dieną turėję G. Titenis bei D. Miškinis. Anykštėnas išmėgins jėgas 50m trasoje laisvuoju stiliumi, o D. Miškinis varžysis plaukdamas 800m laisvuoju stiliumi.