Chabibas kviečia F. Mayweatherį į kovą 100 tūkst. žiūrovų talpinančiame Maskvos stadione

UFC čempionų titulą turintis ir neseniai skandalą kovoje su Conoru McGregoru sukėlęs rusas Chabibas Nurmagomedovas tikisi, kad Maskvoje pavyks surengti pelningiausią visų laikų bokso kovą.

Iškart po kovos su C. McGregoru, socialiniuose tinkluose tiek Chabibas, tiek garsiausias planetos boksininkas Floydas Mayweatheris pradėjo svaidytis pareiškimais, kad jie taip pat surems kumščius ringe.

Chabibas jau buvo susitikęs su Rusijos bokso federacijos generaliniu sekretoriumi aptarti galimybės šią dvikovą suorganizuoti Maskvoje, šių metų pasaulio futbolo čempionato finalo stadione.

"Jie neabejoja, kad surinksime 100 tūkst. žiūrovų. Norime, kad kova vyktų Maskvoje, Lužininkų arenoje. Manau, kad pasiektume rekordą pagal parduotas transliacijų teises", – teigė UFC kovotojas.

Mayweatheris jau yra baigęs savo kaip profesionalo karjerą. Praėjusiais metais jis nukovė tą patį C. McGregorą. Ši kova uždirbo net 450 mln. svarų sterlingų. Amerikietis per savo karjerą nėra patyręs nė vieno pralaimėjimo – 50:0.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts