Šių metų vasarą – McGregoro ir Poirier trečioji dvikova

Pranešama, kad Conoras McGregoras šią vasarą planuoja sugrįžt į UFC. Kaip ir buvo galima tikėtis, tai bus triloginė kova su Dustinu Poirieru. Po to, kai Poirier šių metų pradžioje „UFC 257“ turnyre nugalėjo McGregorą, tarpusavio pergalių serija tapo 1-1. McGregoras pastarąjį varžovą nugalėjo 2014 metais vykusiame „UFC 178“ turnyre, kur taip pat nokautu šventė pergalę.

Kova tarp šių kovotojų turėtų įvykti šių metų liepos 10 d., šeštadienį. Kiek ankščiau, buvo numatyta, kad kova turėtų įvykti gegužės 10 d., tačiau naujienų portalas „Sportsmail“ pranešė, kad abiem kovotojams reikia daugiau laiko dvikovos pasiruošimui.

Sportininkų susitarimą dėl kovos patvirtino ir UFC prezidentas Dana White’as. „Tai yra protingas sprendimas. Jis sunkiai dirbo visą savo gyvenimą, kad būtų šioje pozicijoje, todėl tai yra ta kova, kurią jis ir turėjo priimti.“,- apie Poirier sprendimą priimti McGregoro kovos pasiūlymą kalbėjo UFC prezidentas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts