Japonai sutriuškino Lietuvos golbolininkus

Lietuva ir vėl pralaimėjo

Lietuvos golbolo rinktinė ir toliau neranda savojo žaidimo paralimpinėse žaidynėse. Šeštadienio rytą Lietuvos laiku Valdo Gecevičiaus vyrai neprilygo Japonijos rinktinei ir pralaimėjo triuškinamu rezultatu 2:10 (1:3).

Nors paralimpinių žaidynių šeimininkai sėkmingai realizavo jau pirmąjį metimą, pirmas kėlinys 2016m. Rio de Žaneiro paralimpiniams čempionams dar nieko blogo nežadėjo, kadangi po jo japonų persvara siekį vos du įvarčius.

Vis dėlto, antrajame kėlinyje mūsiškiams ir toliau niekaip nesisekė pralaužti puikiai organizuotos Tekančios saulės šalies atstovų gynybos, o pastarieji paralimpinių čempionų titulą ginančios rinktinės žaidime jų rasdavo nuolatos.

Skirtumas ir toliau nepadoriai augo, o rezultatui esant 1:10 buvo net atsiradusi tikimybė, jog Japonija laimės anksčiau laiko, kadangi golbole 10 įvarčių skirtumas kažkurios ekipos naudai reiškia automatinį atsiliekančios pralaimėjimą. Vis dėlto, Nerijaus Montvydo pirmasis įvartis turnyre priešpaskutinę antrojo kėlinio minutę leido šio nemalonaus scenarijaus išvengti.

Prieš tai Lietuva jau buvo 2:11 nusileidusi pasaulio čempionei Brazilijai bei 7:7 sužaidusi su A grupės autsaideriu Alžyru. V. Gecevičiaus kariauna ne tik dar nėra iškovojusi nė vienos pergalės, bet ir turi labai prastą įvarčių santykį, kuris stumia ją prie nepatekimo į atrintamąsias atbrailos.

Paskutinis varžovas – pakiliai rungtyniaujanti JAV rinktinė.