Į KHL lygą greitu metu gali pasukti dar vienas Lietuvos ledo ritulininkas

Vieną iš stipriausių pasaulio ledo ritulio lygų netrukus gali papildyti dar vienas lietuvis – Lietuvos rinktinės vartininkas Mantas Armalis yra arti susitarimo su Rygos „Dinamo“ ekipa

Praėjusį sezoną M. Armalis praleido JAV, kur bandė patekti į NHL klubo San Chosė „Sharks“ pagrindinę ekipą. Visgi, jis buvo išsiųstas į jos antrinę komandą – tame pačiame mieste rungtyniaujančią „Barracuda“ ekipą, kuri žaidžia antroje pagal pajėgumą Amerikos AHL lygoje. Per 24 sužaistus mačus vartininkas atrėmė 88,5% metimų, o po pirmojo sezono „Sharks“ nusprendė atsisakyti lietuvio paslaugų.

Neradęs klubo Amerikoje, 25-erių metų lietuvis naujos komandos ieškojosi Europoje. Neseniai kalbėdamas su spauda žaidėjo agentas Thomasas Sjogrenas pripažino, jog bandoma susitarti su Švedijos, KHL arba Šveicarijos ekipomis. Švedijos žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad rimtai M. Armalio paslaugomis domisi Švedijos aukščiausios lygos „Rogle BK“ klubas, Rygos „Dinamo“ bei dar viena KHL ekipa.

Prieš keletą dienų „Rogle BK“ paskelbus, jog jie įsigijo kanadietį vartininką Justiną Pogge, M. Armalio karjera turėtų pakrypti į Latviją. Kaip praneša oficiali Lietuvos ledo ritulio federacijos svetainė Hockey.lt, vartininkas artėja prie susitarimo su KHL rungtyniaujančia Rygos ekipa, kuri šį sezoną startavo itin prastai, o po 12 pralaimėjimų iš eilės komandoje prasidėjo permainos – atsisveikinta su treneriu Sandžiu Ozoliniu, o iš ekipos jau buvo atleistas ir kanadietis puolėjas T.J. Galiardi.

Rygos komandoje šiuo metu yra trys vartininkai: 31 metų kanadietis Justinas Peteris, 26 metų latvis Janis Kalninis ir 19-metis Antonas Naumovas.

Priminsime, kad Rygos ekipoje šį sezoną žaidžia ir kitas lietuvis Nerijus Ališauskas. Gynėjas „Dinamo“ gretose šį sezoną pasirodė visose 16 rungtynių, per kurias atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts