Pasaulio irklavimo taurėje – Valčiukaitės ir Karalienės auksas

Balandžio 30 dieną Zagrebe startavo pasaulio irklavimo taurės pirmasis etapas, kuriame savo jėgas vienvietėje valtyje išbandė Saulius Ritter ir Mindaugas Griškonis bei dvivietėje valtyje Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė.

Gegužės 1-ąją vykusiuose finaluose geriausiai iš Lietuvos atstovų pasirodė būtent Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė, kurios iškovojo aukso medalius. Lietuvos atstovės distanciją įveikė per 06:50.46 min. ir už savo nugarų paliko sidabro medalius iškovojusias prancūzes, kurios rungtį įveikė per 06:58.12 min. Trečiojoje pozicijoje finišavo vengrės per 07:15.23 min.

„Varėme maksimaliai… Gal kitiems iš šono gali pasirodyti, kad nėra rimta varžytis su dar keliomis įgulomis. O mums tai buvo įprastos varžybos – tik mažiaus startų, mažiau įgulų“,- sakė Milda Valčiukaitė.

Iš viso moterų porinių dviviečių rungtyje buvo registruotos tik keturios komandos, tačiau į startą atvyko vos trys.

Saulius Ritter vienvietėje valtyje finišą pasiekė ketvirtojoje pozicijoje ir distanciją įveikė per 07:02.13 min. Lietuvis nusileido auksą iškovojusiam Oliveriui Zeidleriui. Antrojoje pozicijoje finišavo norvegas Kjetilas Borchas, trečiojoje – kroatas Damiras Martinas.

Mindaugas Griškonis B finale distanciją įveikęs per 06:54.39 min. Finišavo pirmojoje pozicijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts