E.Skurdelis per žingsnį nuo pasaulio bokso čempionato medalio

Lietuvis per žingsnį nuo pasaulio bokso čempionato medalio

Serbijos sostinėje Belgrade šiuo metu vyksta AIBA pasaulio bokso čempionatas, kuriame progą pakovoti dėl medalių vis dar turi vienas lietuvis – Edgaras Skurdelis.

E.Skurdelis vyrų svorio kategorijoje iki 60 kg aštuntfinalio kovoje susitiko su serbu Semizu Alicičiumi. Prasidėjus kovai lietuvis demonstravo puikų tikslumą ir jau pirmajame raunde perėmė kovos inciatyvą į savo rankas.

Antrajame raunde vaizdas ringe truputį pasikeitė. S.Alicičius atrodė daug aktyvesnis ir vis dažniau pralauždavo E.Skurdelio gynybą, o vienu momentu atrodė, jog serbas iniciatyvą perims į savo rankas. Tiesa, Lietuvos boksininkas atlaikė varžovo spaudimą ir radęs progą antrojo raundo pabaigoje sugebėjo pasisiųsti Serbijos boksininką į nokdauną bei tokiu būdų beveik užsitikrino pergalę.

Trečiajame raunde lietuvio varžovas dar bandė gelbėtis, tačiau pastangos buvo bevaisės, o į ketvirtfinalį patekęs E.Skurdelis atsidūrė per žingsnį nuo medalio. Lietuvos boksininkas kovą laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu – 5:0 (30:27, 29:28, 30:27, 29:28, 29:28).

Per visą istoriją po nepriklausomybės atkūrimo, Lietuvos boksininkai pasaulio čempionatuose iškovojo 4 medalius – 1 sidabro ir 3 bronzos. 1993 m. sidabro medalį laimėjo Vitalijus Karpačiauskas. Bronzos apdovanojimus pelnė Vidas Bičiulaitis (1995 m.), Daugirdas Šemiotas (2007 m.) ir Egidijus Kavaliauskas (2011 m.).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts