Olimpinių žaidynių startas: Moterų dvivietė ir Griškonis užtikrintai žengė į kitą etapą

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse startavo Lietuvos irkluotojai. Net devyni pajėgiausi mūsų šalies irkluotojai stojo į kovą dėl kelialapio į antrąjį žaidynių etapą. Vis tik, ne visiems atletams startai pirmąją žaidynių dieną buvo sėkmingi.

Puikiai moterų dvivietėje pasirodė Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė. Lietuvės didžiąją trasos dalį užtikrintai pirmavo, tačiau finišo tiesiąją kirto antroje pozicijoje 6:50,38 min., tuo tarpu prieš pat finišą į pirmąją poziciją įšoko Nyderlandų atstovės 6:49,90 min. Nepaisant antrosios pozicijos lietuvės užtikrintai žengė į pusfinalį.

Vyrų valčių vienvietėje į kitą etapą užtikrintai žengė antrojoje pozicijoje finišavęs Mindaugas Griškonis. Lietuvis distanciją įveikė per 7:05,88 min. ir beveik 2 sek. atsiliko nuo kanadiečio Trevoro Joneso.

Kiek mažiau sėkmingas olimpinių žaidynių startas susiklostė lietuvių Sauliaus Ritter ir Aurimo Adomavičiaus duetui. Nors pirmąją dalį lietuviai plaukė tolygiai su kitais irkluotojais, tačiau antrojoje trasos dalyje varžovų tempas tapo per didelis. Lietuviai distanciją įveikė per 6:23,08 min. ir finišavo ketvirti. Vis tik, Lietuvos irkluotojai paguodos plaukime dar galės pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą.

Tuo tarpu istorinio šanso sulaukusi vyrų keturvietei olimpinės žaidynės kol kas nesiklosto itin gerai. Lietuviai savo distanciją įveikė per 6:03,07 ir finišavo paskutinėje vietoje. Vis tik, Lietuvos ketveriukė taip pat turės dar vieną šansą ir paguodos plaukime kovos dėl paskutinių dviejų vietų į kitą etapą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts