Galingu ritulio smūgiu Rusijoje užmuštas jaunas ritulininkas

Faizutdinovas po smūgio

Rusijos žiniasklaida pranešą apie neįprastą reiškinį – sportininko žūtį ledo ritulio aikštėje. Žuvusysis – 19-metis Sankt Peterburgo Dinamo“ dublerių ekipos narys Timūras Faizutdinovas.

Incidentas įvyko dar penktadienį, kuomet Dinamo“ žaidė Valerijaus Charlamovo vardo taurės rungtynes prieš Jaroslavlio „Lokomotiv“.

Rungtynių metu varžovus ledo ritulio pataikė T. Faizutdinovui į kaklo sritį. Smūgio būta tokio stipraus, kad profesionalus ledo ritulininkas ėmė suktis ratu ir raičiotis, o paskui išsitiesė ant ledo.

T. Faizutdinovą nuvežus į ligoninę, medikai tris paras kovojo dėl jo gyvybės ir viltis išgyventi ir išgyti dar ruseno. Vis dėlto, po trijų parų sportininkas pralaimėjimo gyvenimo kovą su mirtimi.

Po tragiškos „Dinamo“ komandos kapitono mirties MHL lyga paskelbė gedulą, o visos šios savaitės rungtynės bus pradėtos tylos minute.

dabar svarstoma, ar nevertėtų įvesti papildomų apsaugų ledo ritulininkams, ypač tų, kurios sustiprintų kaklo ir ausų zonas. Būtent čia ir pataikė varžovo smūgiuotas ritulys, kliudęs Timūro miego arteriją ir ją pažeidęs.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts