Lietuvos ledo ritulininkai patyrė antrąjį pralaimėjimą

Lenkijoje vykstančiame „Trijų jūrų taurės“ turnyre Lietuvos ledo ritulininkai nesugebėjo pasipriešinti šeimininkų rinktinei bei patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės triuškinančiu rezultatu 8:1.

Jau nuo pat varžybų pradžios Lenkijos ledo ritulio rinktinė perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas. Per pirmąsias 20 žaidimo minučių šeimininkai atliko net 19 metimų į lietuvių vartus, bet mūsų šalies vardą atstovaujantis vartininkas Simas Baltrūnas puikiai dirbo savo darbą ir pirmojo kėlinio metu sugebėjo nepraleisti nei vieno įvarčio.

Silpną lietuvių gynybą lenkai pirmą kartą įveikė antrojo kėlinio pradžioje, kai greitos atakos smaigalyje atsidūręs Pawelas Zygmundas viską užbaigė taikliu metimu. Po šio įvarčio lietuvos nacionalinė komanda visai subyrėjo ir per sekančias 66 sekundes mūsiškiai Lenkijos rinktinei leido pasižymėti dar tris kartus – pelnant visus įvarčius iš artimos distancijos.

Po labai nesėkmingos atkarpos lietuviai dar bandė kabintis į žaidimą bei trečiojo kėlinio pradžioje buvo susikūrė keletą progų paguodos įvarčiui, tačiau atakų pabaigose jiems vis pritrūkdavo tikslumo, o Lenkijos ritulininkai ir toliau tiksliais smūgiais didino savo persvarą.

Tiksint paskutinėms rungtynių minutėms lietuviams vis dėl to pavyko surengti dar kelis pavojingus išpuolius, kol galiausiai po puikaus Ugniaus Čižo perdavimo paguodos įvartį pelnė Aivaras Bendžius. Rytoj turnyre – poilsio diena, o trečiadienį lietuviai užbaigs turnyrą su taškų taip pat neturinčia Estijos rinktine.