Paguodos plaukime atsitiesusi vyrų dvivietė – žaidynių pusfinalyje

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį nesėkmę patyręs Sauliaus Ritter ir Aurimo Adomavičiaus duetas vakar vykusiame paguodos plaukime atsitiesė ir užtikrintai žengė į čempionato pusfinalį.

Paguodos plaukimas vyko naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku. Lietuviams 2000 metrų distancijoje užteko įveikti bent vieną varžovą, kad užsitikrintų patekimą į kitą etapą. Vis tik, lietuviai įpusėjus distancijai pagreitino tempą ir aplenkdami Airijos ir Čekijos atstovus finišavo antri.

Lietuvos sportininkai 2000 metrų distanciją įveikė per 6:27,36 min. ir nuo pirmojoje pozicijoje finišavusių vokiečių atsiliko vos 0,72 sek.

Vyrų porinių dviviečių pusfinalis numatomas liepos 25 d., sekmadienį.

Savo kelionę Tokijuje tęsia visi devyni Lietuvos irkluotojai. Vakar Mindaugas Griškonis vienvietėje valtyje užtikrintai žengė į kitą etapą. Moterų dvivietės valties atstovės Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė su antru rezultatu jau taip pat yra užsitikrinusios vietą pusfinalyje, o vyrų keturvietė rytoj paguodos plaukime sieks bilieto į kitą etapą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts