Paaiškėjo kova dėl karjerą baigusio Nurmagomedovo palikto čempiono diržo

Nepaisant pastangų Chabibą Nurmagomedovą sugrąžinti į ringą, ketvirtadienį UFC prezidentas oficialiai paskelbė, kad Dagestane gimęs kovotojas oficialiai baigė karjerą. Mišrių kovos menų kovotojas per savo karjerą 29 kartus šventė pergalę ir nė karto nebuvo patyrės nesėkmės bei yra absoliutus lengvojo svorio kategorijos rekordininkas.

Kovotojas 2020 metų spalio 24-ąją dieną iškovojo paskutinę savo karjeros pergalę nugalėdamas Justiną Gaethje bei po dvikovos paskelbė apie karjeros pabaigą. Nurmagomedovas po tėvo ir trenerio Abdulmanapo Nurmagomedovo mirties savo mamai davė pažadą, kad daugiau niekada nebesugrįš kovoti į UFC narvą.

„Jis 100 proc. baigė savo karjerą. Buvo nuostabu stebėti tavo įdėtą darbą. Ačiū tau už viską ir mėgaukis tuo kas tavęs laukia ateityje, mano drauge.“,- savo socialiniame tinkle rašė Dana White’as.

Iš karto po oficialaus paskelbimo apie Chabibo karjeros pabaigą ESPN pranešė, kad gegužės 15 dieną „UFC 262“ turnyre įvyks dvikova dėl lengvojo svorio titulo, kurį paliko Chabibas. Dvikovoje dėl čempiono diržo susikaus amerikietis Michaelis Chandleris ir brazilas Charlesas Oliveira.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts