N.Donaire’as perrašė bokso pasaulio istoriją

Filipinietis perrašė bokso istoriją

Bokso pasaulyje gerai žinomas Nonito Donaire’as įrodė, kad net sulaukus 38-erių galima tapti pasaulio čempionu ir vienoje iš žemiausių svorio kategorijų.

Šiandien vykusiose kovoje dėl WBC svorio kategorijos iki 53,5 kg pasaulio čempiono diržo – N.Donaire (41-6, 27 nokautai) jau ketvirtajame raunde nokautavo prancūzą Nordiną Oubaalį (17-1, 12 nokautų) bei tapo seniausiu iki šiol šios svorio kategorijos pasaulio čempionu.

Aukštesnėse svorio kategorijose net ir į penktą dešimtį įkopęs pasaulio čempionas nebūtų staigmena, tačiau tokia žema svorio kategoriją per visą savo gyvavimo istoriją dar neturėjo vyresnio amžiaus čempiono nei 38-erių Nonito Donaire‘as.

„Manau, kad bokse svarbus yra ne amžius, o psichologinis nusiteikimas. Kol randi būdų, kaip patobulėti, tol amžius tėra tik skaičius. 2019 m. pralaimėjau prieš Inoue, bet kova buvo tokia atkakli, kad patikėjau, jog galiu kovoti su šios svorio kategorijos elitu. Šiandien į ringą žengiau jausdamasis labai gerai. Buvau paruošęs puikų kovos planą, žinojau, kas nutiks ringe. Norėjau įrodyti pasauliui, kad aš sugrįžau į elitą ir kad esu stipresnis nei bet kada anksčiau. Iš kovos su Inoue pasimokiau, kad nereikia visko palikti teisėjams ir kad reikia ieškoti progos „žudyti“. Tai ir padariau. Elgiausi protingai, kantriai laukiau savo progos, po truputį sužeidžiau varžovą ir žinojau, kada galėsiu jį nokautuoti“, – sakė naujasis pasaulio čempionas.

Per visą boksininko karjerą filipinietis jau yra tapęs keturių skirtingų svorio kategorijų pasaulio bokso čempionu, o pirmąjį savo čempiono diržą N.Donaire iškovojo dar 2007 metais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts