Lietuvos MMA rinktinė debiutuos pasaulio čempionate

Lietuva debiutuos pasaulio MMA čempionate

Lietuvoje per pastarąjį dešimtmetį mišriųjų kovos menų kovos bei jų turnyrai sulaukdavo vis daugiau populiarumo, o juose Lietuvos kovos menų meistrams sekdavosi išties neblogai.

Naujas posūkis Lietuvos MMA sporto istorijoje – artėjantis Lietuvos mišrių kovos menų rinktinės debiutas pasaulio MMAF pirmenybėse Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Abu Dabyje, kur mūsų šalies atletai kausis su geriausiais kitų šalių kovotojais.

„Tokio lygio išbandymo mūsų šalies sportininkai dar neturėjo. Jau dabar paraiškas dalyvauti pasaulio čempionate pateikė apie 50 valstybių, o kiekvienoje svorio kategorijoje kausis net 32 atletai. Žinant, kokia didžiulė konkurencija mūsų laukia, varžyboms rengiamės labai rimtai. Norėtųsi, kad pirmasis blynas neprisviltų. Nors bus labai sunku, tikimės grįžti su medaliais“, – apie artėjančias planetos pirmenybes ir Lietuvos debiutą jose kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Mindaugas Smirnovas.

Visai neseniai Lietuvos geriausieji grūmėsi Graikijos sostinėje Atėnuose vykusiame „International MMA Festival” turnyre, o lapkritį mūsų šalyje vyko ir atvirasis Lietuvos MMA čempionatas. Šiuose turnyruose pavyko pasigrumti su pajėgiais kovotojais ir pasisemti patirties, o dabar atėjo alinančių treniruočių procesas prieš sausio pabaigos kelionę į JAE.

Į arabų šalį ketinama deleguoti 4 kovotojus. Tai – Konstantinas Mokšinas (svorio kategorija iki 66kg, sporto klubas „Pankratos“), Tomas Markus (svorio kategorija iki 77kg, „Valetudo MMA Akademija“) ir Danielius Grėbliūnas (svorio kategorija iki 84kg, sporto klubas „Pankratos/Smauglys“). Moterų varžybose pasirodys viena perspektyviausių Lietuvos kovotojų Lijana Lipinskaitė (sporto klubas „Pantera“).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts