Pasaulio rankinio čempionate Ispanai iš Prancūzų atėmė bronzą

Ispanijos rinktinė laimi bronzą

Egipte vykstančiame ir finišo tiesiąją pasiekusiame pasaulio vyrų rankinio čempionate Ispanijos rinktinė rezultatu 35:29 palaužė Prancūzijos komandą ir laimėjo trečiąją vietą.

Ispanijos vyrų rinktinė puikiai pradėjo pirmąjį rungtynių ketvirtį ir jame spurtavo 4:0, o netrukus susikrovė ir dar didesnį pranašumą bei pirmavo rezultatu 7:2. Prancūzai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir lipo Ispanijos rinktinei ant kulnų, o antrajame kėlinyje prie varžovų buvo priartėja rezultatu 16:15. Gaila, bet antroje rungtynių pusėje Ispanai pademonstravo aukštesnį meistriškumą ir atstatė 4 įvarčių pranašumą, o likęs rungtynių laikas tapo tik formalumu.

Pergalės link nugalėtojus vedė rinktinės senbuviai Alexas ir Danielius Dujšebajevai. Alexas Dujšebajevas pelnė 8 įvarčius, o Danielis į savo sąskaitą įsirašė 6 taiklius metimus. Puikią sportinę formą demonstravo ir ispanų vartininkai. Prancūzų vyrų rinktinėje savo žaidimu išsiskyrė Hugo Descatas, kuris į savo sąskaitą įsirašė 7 įvarčius.

Ispanijos vyrų rinktinė pasaulio rankinio čempionate medalius laimėjo ketvirtą kartą istorijoje. Tuo tarpu pasaulio rankinio elitu vadinama Prancūzijos rinktinė pirmą kartą nuo 2013 metų liko be pasaulio čempionato medalių. 2015 ir 2017 metais Prancūzijos rinktinė tapo pasaulio čempionais, o 2019 metais užėmė trečiąją vietą bei namo parsivežė bronzos medalius.

Sekmadienį 18.30 valandą Lietuvos laiku prasidės didžiojo finalo rungtynės, kuriose pirmą kartą istorijoje dėl aukso medalių susikaus Danijos ir Švedijos rinktinės.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts