Ar Tigeris Woodsas galės dar žaisti golfą? Gydytojai pateikė prognozes

Geriausias planetos golfo žaidėjas Tigeris Woodsas antradienį pateko į šiurpą keliančią avariją. Amerikietis avarijos metu patyrė daugybinius kojų sužeidimus ir skubiai buvo išvežtas į ligoninę, kur gydytojai darė viską, kad išgelbėtų sportininko gyvybę.

Trečiadienį pranešta, kad atleto sveikata stabili, tačiau patirtos traumos neramina. Anot medicinos ekspertų panašias traumas patyrę asmenys paprastai turi nueiti ilgą kelią, kol vėl gali sėkmingai vaikščioti.

Sportininkams, patyrusiems tokias sunkias kojų traumas dažniausiai tenka pasmerkti karjerą. Tačiau, tai nereikšią, kad Tigeris Woodsas nebeturi galimybių sugrįžti į sporto pasaulį. Praėjusiai metais į profesionalų sportą sugrįžo Alexas Smithas, kuris buvo patyręs iš ties kraupią kojos traumą, o prieš keletą dešimtmečių į golfo aikštyną sugrįžo Benas Hoganas, kuris taip pat patyrė automobilio avariją.

Tačiau Tigerio Woodso sužalojimai yra kur kas rimtesni nei pastarųjų sportininkų. Gydytojai buvo priversti tik varžtų pagalba sudėlioti golfo žaidėjo blauzdikaulį, pėdą ir kulkšnį. Taip pat atsirado rizika patirti infekciją.

„Woodso sužalojimai yra labai rimti. Jie gydomi labai ilgą laiką. Praeis mėnesių mėnesiai ar net metai, kada jis galės pakelti savo koją. Tiesą sakant su tokiais pėdos ir kulkšnies sužalojimais Woodsas gali daugiau niekada nebežaisti Golfo.“,- sakė sportininko gydytojas.

Woodsas savo sugrįžimą į profesionalų sportą buvo suplanavęs šių metų pavasarį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts