„Fis Ski“ dvigubas jaunojo japono triumfas ir lenkai ant podiumo (VIDEO)

Įvyko antrasis šuolių su slidėmis etapas, kuriame netrūko įvairių intrigų, o labiausiai kortas sujaukė buvęs galingas vėjas. Suomijoje, Rukoje (Large Hill) penktadienį sportininkai taip ir negalėjo pradėti kvalifikacijos etapo dėl per stipraus vėjo, tad visas veiksmas prasidėjo tik šeštadienį.

Visgi atėjus šeštadieniui vėjas šiek tiek nurimo ir šuolininkams buvo leista po atidėliojimų atlikti savo pasirodymus. Sąlygos buvo pakankamai geros, tačiau ir čia gamta sužaidė savo ir leido šuolininkams atlikti tik vieną šuolį, kurio dėka, kai kurie galėjo pasigerinti savo pozicijas.

Geriausiai pasirodė jaunasis japonas, kurio šuolis nebuvo tolimiausias, tačiau pavyko kokybiškiausiai. Ryoyu Kobayashi nuskriejo 138,5 metrus ir surinko 142,0 taškus, ko pakako išsilaikyti pirmoje vietoje.

Antras liko lenkas Kamilius Stochas, kuris nuskriejo 140,5 metrus, tačiau po teisėjų įvertinimų jam atiteko tik 139.9 taškai.

Trečiasis liko Piotras Žyla iš Lenkijos, jis pasiekė 136,0 metrų ribą ir surinko 135,0 taškus.

Sėkmadienio dienoje žiūrovai galėjo pasimėgauti geresniu oru, bei didesniu kiekiu šuolių. Vėjas aprimo palyginus su praeitomis dienomis, tačiau vis dar negalėjo leisti sportininkam atlikti šuolių greitai ir saugiai.

Vienus vėjas nustumė žemyn, kitus pakėlė aukštyn ir rezultatai buvo įvairus, bet geriausi šio sporto atstovai susitvarkė su sunkumais ir pademonstravo tolimus nuotolius. Vėl jaunasis japonas savo pirmuoju šuoliu apstulbino visus ir nuskriejo 140,0 metrų, o tai yra 4 metrus toliau už antrą vietą.

Antrame šuolyje vyko įnirtinga kova, o pabaigojė pirmos vietos sąvininkas keitėsi kas šuolį, vienu momentu Piotras Žyla buvo pirmoje vietoje nuskriejęs 139,5 metrus, tačiau savo antrą šuolį jaunasis slovėnas Domenas Prevcas ir pademosntravo 142,5 nuotolį.

Kiek praėjus laikui savo šuolį atliko Kamilius Stochas, kuris aplenkė slovėną ir tapo lyderiu su 144 metrais antrame bandyme. Žiūrovai su nekantrumu laukė ką parodys vokietis Andrea Wellingeris, o jis tikrai nepasidavė ir nušoko net 145,5 metrus ir dar kartą pakeitė lyderį.

Paskutinis savo šuolį atliko pirmo bandymo nugalėtojas R. Kobayashi iš kurio galima buvo tikėtis visko. Jaunatviško maksimalizmo vedamas azijietis buvo priverstas leistis nuo vieno laiptelio žemiau, nei jo varžovai, tačiau jis sugebėjo nušokti 147, 5 metrus, kurie jo trenerio vos neišvėdė iš proto.

Dvigubas triumfas per savaitgalį ji padarė lyderiu lentelėje su 260 taškų.

Pergalingas šuolis:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts