Iš Eimanto Stanionio atimta galimybė kovoti olimpiniame atrankos turnyre

Eimantas Stanionis kreipėsi į olimpinį komitetą

Šiuo metu bene sparčiausiai kylantis Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis kreipėsi į Tarptautinį olimpinį komitetą (TOK) dėl iš jo atimtos galimybės kovoti olimpiniame atrankos turnyre. Šiuo metu boksininkas savo karjerą tęsia profesionalų ringe, bet taip pat yra ir Lietuvos rinktinės narys bei nori išpildyti savo svajonę – atstovauti Lietuvos vardą Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Galimybės boksininko svajonės įgyvendinimui buvo apribotas tada, kai Tarptautinis olimpinis komitetas paskelbė, jog pasaulio atrankos turnyras yra atšauktas, o kelialapiai į Tokijo olimpines žaidynes bus dalinami pagal taškus, kurie skiriami už dalyvavimą 2017 ir 2019 pasaulio čempionatuose bei kituose kontinentiniuose turnyruose.

Lietuvai norinčio atstovauti boksininko nepasitenkinimą sukėlė ir tai, kad dar gerokai prieš 2016-ųjų metų Rio olimpines žaidynes, Tarptautinė bokso federacija leido boksininkam profesionalams varžytis su mėgėjais. Būtent po šio federacijos sprendimo E.Stanionis ir nutarė išmėginti savo jėgas profesionalų ringe, kur šiuo metu demonstruoja stulbinančius pasiekimus.

„Kategoriškai nesutinku su BTF nauja atrankos sistema ir prašau ne tik atsižvelgti į sportininkus, bet ir neprieštarauti savo organizacijos veiklos principams, kad sportininkai yra olimpinio judėjimo ašis. Taipogi prašau skirti olimpinį kelialapį, arba sudaryti sąlygas man dalyvauti atrankoje į Tokijas 2020 olimpines žaidynes,“- Savo kreipinyje į Tarptautinį olimpinį komitetą rašė Eimantas Stanionis.

Priminsime, kad perspektyviausias Lietuvos Boksininkas profesionalų ringe kaunasi be pralaimėjimų ir savo sąskaitoje turi 13 pergalių (9 pasiektos nokautais), 0 pralaimėjimų, 0 lygiųjų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts