Kovos su Joshua laukiantis Fury: „Išgeriu po 8-12 pintų alaus per dieną“

Tikimasi, kad WBC sunkiasvorių bokso čempionas Tysonas Fury ir IBF WBO ir WBA čempionas Anthony Joshua stos į kovą jau šią vasarą ir visų Didžiosios Britanijos gyventojų akivaizdoje galutinai išsiaiškins, kas yra verčiausias turėti visus keturis pagrindinius bokso diržus.

Vis tik, abiejų kovotojų atstovai jau metus laiko bando suorganizuoti šią amžiaus dvikovą, tačiau susitarimo pasiekti nepavyksta. Pats Tysonas Fury duodamas interviu „iFL TV“ teigė, kad sportininko agentas nesutaria dėl dvikovos užmokesčio, o kad kova įvyks jau šią vasarą šansų labai mažai.

„Aš nieko negaliu padaryti, kad ta kova įvyktų, tai ne mano rankose. Aš esu tik boksininkas, o kovos organizavimu užsiima mano atstovai. Dabar aš esu nutraukęs treniruotes ir viskas ką aš darau, tai išgeriu po 8-12 pintų alaus per dieną. Valgau mažai, nes didžiąją dalį kalorijų gaunu iš alkoholio.“,- kalbėjo Tysonas Fury.

Po to, kai T.Fury nugalėjo D.Wilderį, sportininkas ypatingai daug laiko skyrė treniruotėms ir pasiruošimui prieš kovą su savo tautiečiu A.Joshua. Pastaruoju metu užstrigus deryboms dėl kovos T.Fury visą savo laisvą laiką skyrė tiesiog atostogoms ir poilsiui.

„Kol nebus paskirta kovos data ir pinigai neatsidurs mano kišenėje, tol aš nieko ir nedarysiu. Ar manau, kad kova ankščiau ar vėliau įvyks? Taip.“,- pabrėžė T.Fury.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts