Lietuvos biatlonininkai puikiai pasirodė komandinėje estafetėje

Akimirkos trasoje

Švedijoje vykstančiame pirmajame pasaulio biatlono taurės etape puikiai pasirodė Lietuvos biatlonininkai, pakartoję geriausią pasiekimą šalies istorijoje.

Lietuvos rinktinė, kurią sudarė Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia, Tomas Kaukėnas ir Linas Banys nespindėjo šaudymo rungtyje ir turėjo čiuožti papildomą ratą, tačiau tai nesutrukdė Lietuvos sportininkams užimti 14-tos pozicijos bendroje įskaitoje. 14-tą vietą Lietuvos biatlonininkai pelno trečią sykį šalies istorijoje.

Vis dėlto, nors pati pozicija nėra itin įspūdinga, šioje istorijoje yra vienas itin daug vilties keliantis aspektas. 14-ti lietuviai buvo 2020 metais Rūpholdinge, Voietijoje, bei 2021 metų pradžioje, kumet pasaulio biatlono taurės etapas vyko Italijos mieste Antholce. Taigi, faktai rodo, kad šiuo metu Lietuvos vyrų biatlonė rinktinė yra stipri kaip niekada anksčiau ir labai realu tikėtis, kad geriausi rezultatai estafetės rungtyse – dar prieš akis.

Panašiai mąsto ir rinktinės veteranas T. Kaukėnas:

„Šiandien ta 14-ta vieta neatrodo kažkoks stebuklas. Žiūrint į tai, kad su nemažai klaidų esame 14-ti, jų išvengus kiekviename etape būtų galima kovoti dėl tikrai aukštų vietų. Tai džiugina, nes anksčiau 14-ti būdavome tik tada, jei visiems susiklosto varžybos. Tokia vieta su tiek klaidų – visi patenkinti“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts