Lietuvos golbolininkai – paralimpiados pusfinalyje

Lietuvos golbolininkai pasiekė pusfinalį

Lietuvos golbolo rinktinė pasiekė paralimpinių žaidynių pusfinalį. Lietuviai šiandien ketvirtfinalio etape 7:4 (6:2) palaužė Belgiją.

Lemiama tapo pirmojo kėlinio atkarpa, kuomet keletą įvarčių paeiliui pelnęs mūsų rinktinės puolimo lyderis Genrikas Pavliukianecas padidino Lietuvos pranašumą iki 6:2. Būtent tokiu rezultatu ir baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrajame Belgija niekaip nerado spragų patikimoje Lietuvių gynyboje, tačiau ir Lietuva puolime per visą kėlinį sugebėjo pasižymėti vos sykį. Vis dėlto, kėlinį 2:1 laimėję belgai 2016 metų paralimpiados nugalėtojams antroje rungtynių dalyje rimčiau pagrasinti nesugebėjo.

„Kas lėmė šiandien pergalę? Po vakarykštės pergalės prieš JAV vyrai įgavo pasitikėjimo savo jėgomis. Buvo gera nuotaika, nusiteikimas. Varžovai pakankamai gerai žinomi, buvome ne kartą žaidę. Pergalę mes šiandien pasiėmėme pelnytai“, – po ketvirtfinalio pergalės džiūgavo Lietuvos rinktinės treneris V. Gecevičius.

Pusfinalyje Lietuvos lauks Brazilijos ir Turkijos poros nugalėtojai.