Žiūrovą pervažiavęs rusų ekipažas pašalintas iš Dakaro ralio (VIDEO)

2019 metų metų Dakaro ralyje neapsieita be nemalonių incidentų – vienam iš lenktynių ekipažų ralis jau baigėsi po to, kai šis susidūrė su žiūrovais.

Andrejaus Karginovo, Andrejaus Mokejevo ir Igorio Leonovo vairuojamas "Kamaz" 5-ajame greičio ruože kliudė vieną iš žiūrovų, kuriam pavyko išvengti tragiškos baigties, tačiau 60-metų vyrui buvo konstatuotas šonkaulių lūžis.

Grupelė žmonių kopų viduryje fotografuodami pasitiko atvažiuojančius automobilius, tačiau netrukus buvo priversti traukti iš savo vietos, kai pamatė, kad "Kamaz" sunkvežimis važiuoja tiesiai į juos.

Daugelis spėjo pabėgti, tačiau minėtas vyras bandymas pasitraukti suklupo ir didžiulis sunkvežimis jį kliudė šonine dalimi.

Nors ir žiūrovai galimai nesilaikė saugos sumetimų, kaltas liko rusų ekipažas, nes jie privalėjo sustoti ir įsitikinti, kad nė vienas iš žiūrovų nenukentėjo. Visgi rusai nuvažiavo net nestabtelėję ir dabar jau kraunasi lagaminus namo.

Incidento video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts