Rusijos MMA legenda pasiekė lengvą pergalę net būdamas 45-erių

Fiodoras Jemeljanenko nokautavo Timą Johnsoną

Legendinis rusų mišriųjų kovos menų atstovas Fiodoras Jemeljanenko paskutinį kartą į profesionalų ringą žengė prieš dvejus metus, tačiau šis ramų rusų meškiną primenantis, bet neįtikėtina sprogstamaja jėga pasižymintis kovotojas įrodė, kad vis dar tebėra tikras ringo kulkosvaidis.

Šeštadienio vakarą „Bellator“ turnyre Maskvoje F. Jemeljanenko jau pirmajame raunde sudorojo savo 36 metų amžiaus oponentą iš JAV Tima Johnsoną. Kova tetruko 1:41 min., o pergalė rusų veteranas pasiekė sau įprastu būdu – nokautu. Staiga prapliupusios smūgių krušos varžovas iš už Atlanto neatlaikė.

Per visą karjerą F. Jemeljanenko yra iškovojęs 41 pergalę ir patyręs 6 pralaimėjimus. Net 31 iš tų 41 pergalės buvo pasiekta nokautais. Tai – išskirtinis rezultatas net tarp aukščiausio lygio MMA meistrų.

Ilgą laiką „Pride“ reitingo lyderiu buvęs ir visame pasaulyje dėl savo ramios povyzos bei triuškinančios smūgių jėgos pagarsėjęs F. Jemeljanenko yra užsiminęs, jog sekanti kova jam bus paskutinė. Neatmestina, kad jis gali vykti prieš tą patį T. Johnsoną, kuris veikiausiai prašys revanšo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts