Dakaro ralis: B. Vanago ekipažas į finišą atitempė kolegas

dakras vanagas

Sausio 3- ją prasidėjo Dakaro ralis, kurio dalyviai pirmajame etape įveikė 277 kilometrus greičio ruože. Ralyje varžosi 7-ios lietuvių komandos.

Itin sėkmingai startavusį ir ilgą laiką lyderio pozicijas išlaikiusį Vaidoto Žalos ir P. Fiuzos „Agrorodeo“ ekipažą sustabdė sankabos problemos – likus 20 km. iki finišo dalyviai nebegalėjo perjungti pavarų, panašu, kad automobilio variklis taip pat sugedo, o tai gali reikšti, kad dalyviams teks pasitraukti. Į pagalbą suskubo B. Vanago ir F. Palmeiro ekipažas, kuris kolegas nutempė iki finišo.

Pirmame etape nugalėjo ispanas, 58-erių Carlosas Sainzas (X-Raid), kuris trasoje užtruko 3 val. 5:56 min. Bendroje rikiuotėje B. Vanago ir F. Palmeiro ekipažas I etape užėmė 29 vietą, 277 km greičio ruožą įveikė per 3.47:12 val., lyderiams pralaimėjo 41:16 min.

„Agrorodeo“ ekipažas – V. Žala ir P. Fiuza – bendroje įskaitoje liko 30-oje vietoje. Edvino Juškausko ir Aisvydo Paliukėno („Heston Airlines team Pitlane“) ekipažas  užėmė 35 vietą.

Keturratininkas Laisvydas Kancius taip pat sėkmingai pasiekė finišą. Pirmuosius 200 km įveikė be problemų, tačiau kalnuose pasiklydo ir prarado mažiausiai pusvalandį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts