„UFC 268“ turnyre Rose Namajunas uždirbo rekordinę pinigų sumą

Sekmadienio rytą „UFC 268“ mišrių kovos menų turnyre antrą kartą Zhang Weili nugalėjusi Rose Namajunas ne tik išsaugojo UFC čempionės titulą, bet ir uždirbo didžiausią pinigų sumą savo karjeroje.

Pranešama, kad lietuvių kilmės kovoja vien už kovą su Kinijos sportininke užsitikrino 110 tūkstančių JAV dolerių, o dar tokia pati suma sportininkei atiteko už pergalę turnyre. Taip pat sportininkė gavo ir 42 tūkst. Dolerių pagal rėmimo sutartį su „Venum“ agentūra.

Rose Namajunas vien už kovą užsitikrino mažiausiai 262 tūkst. JAV dolerių. Ši garantuota suma yra didžiausia per visą sportininkės karjerą. Vis tik pranešama, kad sportininkei dar turėtų atitekti beveik 700 tūkst. JAV dolerių už tiesioginės transliacijos peržiūras, todėl galutinė suma gali siekti net vieną milijoną dolerių.

Turnyre daugiausia uždirbo Rose Namajunas komandos draugas Kamaru Usmanas, kuris vien už pasirodymą užsitikrino 642 tūkst. JAV dolerių. Galutinis sportininko uždarbis gali siekti net 1,5 mln. JAV dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts