R. Meilutytė iškovojo Europos čempionato aukso medalį

Danijoje vykstančiame Europos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionate aukso medalį iškovojo Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė.

50 m. plaukimo krūtine finale mūsų šalies atstovė į priekį įsivežė nuo pat distancijos pradžios ir užtikrintai išlaikė pranašumą ir nepaliko savo konkurentėms jokių vilčių. Per 29,36 sekundes distanciją įveikusi R. Meilutytė taip pat pagerino ir geriausią šio sezono pasiekimą senajame žemyne.

Antrąją vietą šioje rungtyje užėmė praėjusių metų nugalėtoja Jenna Laukkanen (29,54 sek.), o bronzą laimėjo Švedijos atstovė Sophie Hansson (29,77 sek.)

Tai ketvirtasis R. Meilutytės aukso medalis Europos čempionate trumpajame baseine. Iki šiol ji tris kartus buvo triumfavusi 2013 metų pirmenybėse, kai laimėjo 100m. kompleksinį plaukimą bei 50 m. ir 100 m. plaukimus krūtine.

Šiame Europos plaukimo čempionate tai jau antrasis Lietuvos atstovų laimėtas medalis. Prieš tai Danas Rapšys liko trečias 200 m. plaukimo nugara rungtyje ir pasidabino bronzos medaliu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts