Mykolas Alekna pateikė rimtą pareiškimą į pasaulio čempionato auksą

Mykolas Alekna nusitaikė į pasaulio čempionato auksą

Nairobyje (Kenijoje) vyksta pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionatas, kuriame jau šį sekmadienį dėl aukso medalio kausis didžiausia komandos viltis disko metikas Mykolas Alekna.

Lietuvos disko metimo legendos sūnui šeštadienį vykusiose kvalifikacinėse varžybose pakako vos vieno bandymo. Diską Mykolas Alekna numetė 64,04 m ir užtikrintai įvykdė kvalifikacinį normatyvą finalui, kurio riba buvo 58 metrai.

Lietuvos lengvosios atletikos talentas šiais metais jau yra iškovojęs Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionato auksą, bei pagerinęs turnyro rekordą.

Taip pat reikėtų paminėti, kad puikiai čempionate pasirodė ir Lietuvos sprinterės. 100 m atrankos varžybose Andrė Ožechauskaitė nuotolį nubėgo per 11,88 sek. bei pateko į pusfinalį, kuriame buvo dar greitesnė (11,79 sek.) – ji užėmė 14 vietą tarp 36 sportininkių. Dvigubai ilgesnėje distancijoje atranką įveikė Lukrecija Sabaitytė: 200 m ji nubėgo per 24,35 sek., pusfinalyje – per 24,28 sek. bei buvo klasifikuota 19-oje pozicijoje.

Tai jau penkioliktas pasaulio jaunimo čempionatas, kuriame dalyvauja Lietuvos lengvaatlečiai ir iki šiol mūsiškiai yra iškovoję keturis medalius: aukso – Andrius Gudžius (2010, diskas), sidabro – Viktorija Žemaitytė (2004, septynkovė), Airinė Palšytė (2010, aukštis) ir Dovilė Dzindzaletaitė (2012, trišuolis).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts