Neįtikėtina: MMA narve kovotojas neteko piršto, tačiau toliau tęsė kovą (N-18)

MMA kovotas neteko piršto

Ankstyvą penktadienio rytą vykusiame „CFFC 94“ turnyre buvo užfiksuotas protu nesuvokiamas įvykis – Kanados garbę atstovaujantis Khetagas Plievas neteko piršto ir to nepastebėjęs toliau tęsė kovą.

K.Plievas 175 svarų svorio kategorijoje susitiko su amerikiečiu Devinu Goodale‘u, o kova buvo pažymėta įvykiu, kurį abu sportininkai atsimins dar ilgai. Du raundus trukusioje kovoje oficialiai techniniu nokautu pergalę šventė amerikietis Devinas Goodale‘u, tačiau realiai kovą teko stabdyti dėl to, kad kanadietis neteko kairės rankos piršto.

„K.Plievas nuėjo į savo kampą ir pastebėjo, kad trūksta piršto. Tai nebuvo sudėtingas lūžis, išnirimas ar plyšimas. Jo piršto tiesiog nebuvo, jis dingo“, – Twitter paskyroje rašė komentatorius CM Punk.

Po kovos žurnalistai kalbino pergalę iškovojusį amerikietį D.Goodale‘as, bet pastarasis buvo šoke ir negalėjo nieko papasakoti bei teigė, kad jis pats asmeniškai nieko neprisimena ir nežino kuriuo kovos metu jo priešininkas galėjo patirti kraupią traumą.

„Nieko negaliu prisiminti, nežinau, kas įvyko. Gavau smūgį iš kažko didelio, neprisimenu. Tiesiog esu atviras, neprisimenu, kas nutiko. Turėsiu pažiūrėti įrašą“.

Tiesa, kiek vėliau CFFC prezidentas Robas Haydakas patvirtino, jog K.Plievo pirštas buvo rastas jo pirštinėje ir greičiausiai nulūžo po stipraus smūgio į priešininko veidą, o ESPN žurnalistas Marcas Raimondi paskelbė, kad ši neįtikėtina istorija baigėsi sėkmingai ir kanadiečio nulūžęs pirštas ligoninėje buvo prisiūtas atgal.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts