Seksualioji Jegorova – naujas Rusijos baseinų perlas?

Anna Jegorova

Kol neseniai vykusiame Rusijos plaukimo čempionate Kazanėje Julija Jefimova liejo apmaudą ir pasiteisinimus, kad jos sportinė forma negali būti optimali dėl Covid-19 pandemijos ir jos sutrikdyto treniruočių proceso, Rusija atrado naują baseinų žvaigždutę.

Tai – 22 metų Ana Jegorova iš Kaliningrado srities. 400 metrų plaukimo laisvuoju būdu finale Ana ne tik pranoko Juliją bei daugelį kitų pajėgių didžiausios pasaulio šalies plaukikių iškovodama Rusijos čempionės titulą, bet ir pagerino šalies rekordą šioje rungtyje, atstumą įveikusi per 4 min. 04,10 sek. Šis rezultatas merginai kartu garantavo ir kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes artėjančią vasarą.

Po sėkmingo pasirodymo kazanėje, pati A. Jegorova teigė labai nustebinta savo puikaus rezultato, pranokusio net jos pačios lūkesčius. Tuo tarpu savo įspūdingai atrodančios auklėtinius parodytus rezultatus komentavęs jos treneris Stepanas Gonzajus juokavo, kad Anai pademonstruoti savo potencialą labai padėjo pandemija, kadangi nebuvo galima veikti nieko kito, o tik treniruotis.

Treneris – teisus. Šios jaunos atletės ištreniruotas kūnas ne tik neša gerus rezultatus baseine, bet ir traukia gerbėjų dėmesį socialiniuose tinkluose, kuriuose Ana tikrai nevengia demonstruoti savo atviro kūno linijas.

Jegorova4
Jegorova2
Ana Jegorova keri grožiu
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts